درباره ما

هتل پدیا چیست؟

هتل پدیا، سامانه رزرو آنلاین هتل ها و اقامتگاه های ایران و متعلق به شرکت خدمات مسافرتی وجهانگردی وژک سیاحت رامسر است.
در هر زمان و در هرکجا که باشید به سادگی و در چند دقیقه می‌توانید هتل و اقامتگاه خود را انتخاب و آن را با قیمتی مناسب رزرو کنید و ما اقامت شما را تضمین می‌کنیم. پس می توانید با خاطری آسوده سفر خود را آغاز نمایید. ما همواره کوشش می‌کنیم تا شما حداقل هزینه را به منظور رزرو اقامتگاه خود بپردازید.
پیشنهادات قیمتی هتل پدیا، شما را از مراجعه حضوری به آژانس ها و حتی جستجو در سایت های دیگر بی نیاز می‌کند. هتل پدیا تضمین می‌کند تا با تکمیل فرآیند خرید و دریافت نامه اقامت (واچر)، بتوانید به راحتی در هتل و یا اقامتگاه مورد نظر، پذیرش شده و از امکانات هتل و اقامتگاه خود بهره مند شوید و ما در همه حال پشتیبان مسافران خود هستیم. هتل پدیا دغدغه‌های شما را می‌شناسد و تمام کوشش خود را برای برطرف کردن آنها بکار می‌گیرد و این همان چیزی است که به آن تجربه شایسته سفر گفته‌ایم. تیم هتل پدیا با انگیزه تغییر استانداردهای رزرو آنلاین خدمات گردشگری - اقامتی در حد آنچه شایسته صنعت توریسم در کشور ایران است کار خود را آغاز کرده و در راستای بالابردن سطوح رضایت و اطمینان مشتریان گردشگری، همواره می کوشد هر آنچه شما به عنوان مسافر به آن نیاز دارید را فراهم آورد. مهم‌ترین سرمایه هتل پدیا، مشتریان آن هستند و ما خوب می‌دانیم که بقای هتل پدیا وابسته به ارزشی است که برای آن ها خلق می کنیم. در همین راستا بخش امورمشتریان هتل پدیا آماده پاسخگویی به نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما است.

هتل پدیا چیست؟
هتل پدیا، سامانه رزرو آنلاین هتل ها و اقامتگاه های ایران است که با توجه به توسعه اینترنت و دسترسی آسان به بسیاری از امکانات و خدمات از جمله رزرواسیون هتل با ایجاد سامانه اینترنتی خود تمامی مراحل مورد نیاز برای رزرو اقامتگاه‌ها در شهرهای مختلف کشور را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت فراهم نموده و در اختیار شما عزیزان قرار داده است. هتل پدیا به شما کمک می‌کند تا فهرست کاملی از هتل‌‌ها و اقامتگاه‌های هر شهر را مشاهده نمایید و بر اساس فیلترهای خاص مانند نوع، کلاس و قیمت به بهترین گزینه مورد نظرتان برسید و بدون نیاز به پیگیری‌های خسته کننده، اقامتگاه خود را رزرو نمایید. علاوه بر آن با سفارش از طریق هتل پدیا می‌توانید از تخفیف‌های ویژه و پیشنهادات قیمتی آن استفاده نمایید.
logo-samandehi
هتل های تهران هتل های مشهد هتل های رامسر هتل های شيراز هتل های اصفهان هتل های قم هتل های كيش هتل های قشم هتل های يزد هتل های سرعين هتل های كاشان هتل های رشت