عباسی

اصفهان.خیابان چهارباغ عباسی
هزینه برای هر شب اقامت

360,000 تومان


توضیحات هتل

هتل عباسی اصفهان را نمی توان فقط به چشم یک اقامتگاه نگاه کرد بلکه تاریخی کهن در دل این بنا نهفته که سبک معماری و فضای هتل گویای این واقعیت می باشد. این هتل پنج ستاره به گواه گردشگران ایرانی و خارجی، مورخان و معماران برجسته کهن ترین مهمانسرای تاریخ با قدمتی 300 ساله بوده که در دل شهر اصفهان از دوره صفوی به یادگار مانده است. هتل عباسی اصفهان دارای 225 باب اتاق، سوئیت و آپارتمان بوده که از نظر سبک معماری و فضای داخلی و همچنین قیمت با هم متفاوتند. اتاق ها با معماری اصیل ایرانی و جلوه ای بی نظیر تزیین شده و در نوع خود بی همتاست. اتاق های معمولی یک تخته و دو تخته، چشم انداز و پردیس، سوئیت های معمولی، قاجار، صفوی و سبز و هم همچنین آپارتمان های دو و سه خوابه همگی مجهز به سیستم های ایمنی و تجهیزات روز دنیا همگی از واحد های متنوع هتل عباسی می باشند. بهترین اتاق های هتل دارای چشم اندازی به باغ مصفای هتل و گنبد مدرسه چهار باغ بوده و میهمانان هتل عباسی می توانند در طول اقامت از خدمات کافه تریا نقش جهان با نقش های اصیل و ماندگار، سفرخانه سنتی در دو بخش فضای باز و سرپوشیده، چایخانه سنتی با ارائه انواع نوشیدنی ها و دمنوش های گیاهی و نیز رستوران چشم انداز واقع بر بام مهمانسرای عباسی با چشم اندازی از محوطه هتل و شهر اصفهان آماده پذیرایی از میهمانان می باشد. غرفه سوغاتی، استخر، سونا، جکوزی، سالن ورزشی، سالن های اجلاس و پارکینگ اختصاصی از دیگر امکانات هتل عباسی می باشد.


قوانین و مقررات حضور در این هتل
قوانین ورود و خروج
مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت 14:00 اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت 12:00 اقامتگاه خود را تحویل دهند
قوانین خردسال
هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 0 سال رایگان محاسبه خواهد شد .
هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 0 سال نیم بها محاسبه خواهد شد .
قوانین کنسل کردن
قوانین کنسلی هتل ها بسته به شرایط و زمان لغو رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد. مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز خواهد گشت.

انتخاب اتاق

شما می‌توانید تاریخ ورود و خروج خود را با استفاده از تقویم زیر تعیین و سپس با مشخص کردن تعداد نفرات در صورت در دسترس بودن اقامتگاه در تاریخ انتخابی، درخواست رزرو دهید


امکانات هتل

موقعیت مکانی روی نقشه
فاصله تا اماکن مهم
سی و سه پل
:
(2.7 کیلومتر) 4 دقیقه با ماشین
کاخ هشت بهشت
:
(2.3 کیلومتر) 3 دقیقه با ماشین
بازار اصفهان
:
(1.7 کیلومتر) 2 دقیقه با ماشین
میدان نقش جهان
:
(4.1 کیلومتر) 7 دقیقه با ماشین
ترمینال کاوه اصفهان
:
(6.6 کیلومتر) 8 دقیقه با ماشین
سیتی سنتر اصفهان
:
(13 کیلومتر) 15 دقیقه با ماشین
فرودگاه بین المللی اصفهان
:
(27.8 کیلومتر) 29 دقیقه با ماشین

نظرات کاربران راجع به این هتل
ثبت نظر
500 کاراکتر باقیمانده

تمیزی و پاکیزگی: 3
خدمات و سرویس دهی: 3
موقعیت مکانی: 3
برخورد کارکنان: 3
ارزش خرید (قیمت): 3