آفتاب شرق

کیش -میرمنها-میدان سعدی
هزینه برای هر شب اقامت

170,000 تومان


توضیحات هتل

هتل آفتاب شرق کیش یک هتل سه ستاره در دو طبقه و با 46 اتاق با امکانات رفاهی مناسب در خارج از محدوده شهری و در منطقه بومی نشین جزیره کیش در ابتدای جاده جهان واقع و در سال 1385 افتتاح شده است. هتل آفتاب برای راحتی مسافران مشکل دوری هتل با بازارهای کیش را با سرویس های رفت و برگشت برطرف ساخته اند. فضای داخلی هتل با معماری زیبا و اتاق های دلباز و قیمتی بسیار مناسب باعث شده که این هتل یکی از گزینه های اقتصادی با امکانات خوب مبدل شود. کافی شاپ موجود در لابی هتل محیطی برای استراحت و دور هم نشینی های دوستانه بوده و کافی شاپ فضای باز در محوطه هتل با فضایی سرسبز و با نوشیدنی های سرد و گرم حس یک دورهمی ساحلی را منتقل می کند. اینترنت، خشکشویی، پارکینگ و تاکسی سرویس از دیگر خدمات و امکانات هتل آفتاب شرق می باشد.


قوانین و مقررات حضور در این هتل
قوانین ورود و خروج
مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت 14:00 اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت 12:00 اقامتگاه خود را تحویل دهند
قوانین خردسال
هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 0 سال رایگان محاسبه خواهد شد .
هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 0 سال نیم بها محاسبه خواهد شد .
قوانین کنسل کردن
قوانین کنسلی هتل ها بسته به شرایط و زمان لغو رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد. مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز خواهد گشت.

انتخاب اتاق

شما می‌توانید تاریخ ورود و خروج خود را با استفاده از تقویم زیر تعیین و سپس با مشخص کردن تعداد نفرات در صورت در دسترس بودن اقامتگاه در تاریخ انتخابی، درخواست رزرو دهید


امکانات هتل

موقعیت مکانی روی نقشه

نظرات کاربران راجع به این هتل
ثبت نظر
500 کاراکتر باقیمانده

تمیزی و پاکیزگی: 3
خدمات و سرویس دهی: 3
موقعیت مکانی: 3
برخورد کارکنان: 3
ارزش خرید (قیمت): 3