خانه گل

سمنان . شهمیرزاد . خیابان ساری
هزینه برای هر شب اقامت

330,600 تومان


توضیحات هتل

هتل خانه گل سمنان در شهرستان شهمیرزاد در 25 کیلومتری شمال سمنان قرار دارد. این شهر که به بهشت کویر نیز معروف است داری قدمتی 120 ساله است. این هتل چهار ستاره را به سه بخش ساختمان، اتاق ها و باغ می توان تقسیم نمود. اتاق ها بصورت سوئیت های یاس، بنفشه، رز و نیلوفر می باشند و دارای چیدمانی سنتی می باشند. سوئیت یاس با دیوارهای ضخیم با طاقچه های متعدد و پنجره های مشبک گچی و دکوراسیونی کاملا کلاسیک با معماری اصیل ایرانی می باشد. اتاق ها داری تلویزیون سیستم تهویه و سرویس بهداشتی بوده و در حیاط هتل نیز سرویس بهداشتی موجود می باشد. رستوران این مجموعه که در گذشته سرداب بوده و تا سال 1387 مسیر جوی آب از داخل آن می گذشت با محیطی سنتی و بسیار جذاب می باشد. در داخل محوطه نیز نهرها و جوی های آب روان هستند و دور باغ با دیوار های کاهگلی محصور می باشد. محوطه حیاط با پله های سنگی به ایوانی زیبا با نرده های چوبی متصل می شود که با ایستادن در این ایوان می توان از چشم انداز زیبای باغ لذت برد. رستوران، خشکشویی و پارکینگ اختصاصی از دیگر خدمات و امکانات قابل ارائه در هتل خانه گل سمنان می باشد.


قوانین و مقررات حضور در این هتل
قوانین ورود و خروج
مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت 14:00 اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت 12:00 اقامتگاه خود را تحویل دهند
قوانین خردسال
هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 0 سال رایگان محاسبه خواهد شد .
هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 0 سال نیم بها محاسبه خواهد شد .
قوانین کنسل کردن
قوانین کنسلی هتل ها بسته به شرایط و زمان لغو رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد. مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز خواهد گشت.

انتخاب اتاق

شما می‌توانید تاریخ ورود و خروج خود را با استفاده از تقویم زیر تعیین و سپس با مشخص کردن تعداد نفرات در صورت در دسترس بودن اقامتگاه در تاریخ انتخابی، درخواست رزرو دهید


امکانات هتل

موقعیت مکانی روی نقشه
فاصله تا اماکن مهم
موزه گرمابه پهنه سمنان
:
(29.2 کیلومتر) 30 دقیقه با ماشین
ایستگاه راه آهن سمنان
:
(30.9 کیلومتر) 31 دقیقه با ماشین
پایانه مسافربری سمنان
:
(29.2 کیلومتر) 30 دقیقه با ماشین

نظرات کاربران راجع به این هتل
ثبت نظر
500 کاراکتر باقیمانده

تمیزی و پاکیزگی: 3
خدمات و سرویس دهی: 3
موقعیت مکانی: 3
برخورد کارکنان: 3
ارزش خرید (قیمت): 3