پارسیان

مازندران، کلاردشت،نرسیده به حسن کیف
هزینه برای هر شب اقامت

259,000 تومان


توضیحات هتل

هتل پارسیان کلاردشت از جمله اقامتگاه هایی است که با توجه به سبک معماری و طراحی اقامت در محیط آن حس راحتی را به شما منتقل خواهد کرد. پوشش سقف واحدهای اقامتی به سبک سفالینه خانه های قدیمی گیلان و مازندران طراحی و ساخته شده و ایجاد آب نما و نهرهای مصنوعی با صدای دلنشینی که در محیط ایجاد کرده با خیابان بندی هایی به سبک خیابان های کشورهای اروپایی توجه میهمانان را به خود جلب می کتد. همچنین تندیس دو گوزن ایستاده بر کوه در ورودی نصب شده به همراه فضای سبزی که با درخت ها و درختچه های کاج تزئین شده جلوه زیبایی به فضای بیرونی هتل بخشیده است. تجربه استفاده از بالکن واحد های اقامتی هتل پارسیان کلاردشت با چشم اندازی که در مقابل شماست به یاد ماندنی و خاطره انگیز خواهد بود. هتل پارسیان کلاردشت دارای 28 اتاق یکخوابه، دوخوابه و دوبلکس بوده و دارای رستوران است اما رستوران شاهو و فست فود نانداک و کاکتوس نیز با فاصله اندکی از این هتل قرار دارند که تنوع غذایی کاملی ارائه می دهند و فاصله 1 ساعته تا فرودگاه و کمتر از 4 ساعته تا ایستگاه راه آهن دارد.


قوانین و مقررات حضور در این هتل
قوانین ورود و خروج
مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت 14:00 اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت 12:00 اقامتگاه خود را تحویل دهند
قوانین خردسال
هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 0 سال رایگان محاسبه خواهد شد .
هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 0 سال نیم بها محاسبه خواهد شد .
قوانین کنسل کردن
قوانین کنسلی هتل ها بسته به شرایط و زمان لغو رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد. مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز خواهد گشت.

انتخاب اتاق

شما می‌توانید تاریخ ورود و خروج خود را با استفاده از تقویم زیر تعیین و سپس با مشخص کردن تعداد نفرات در صورت در دسترس بودن اقامتگاه در تاریخ انتخابی، درخواست رزرو دهید


امکانات هتل

موقعیت مکانی روی نقشه
فاصله تا اماکن مهم
تپه باستانی کلار
:
(9.4 کیلومتر) 13 دقیقه با ماشین

نظرات کاربران راجع به این هتل
ثبت نظر
500 کاراکتر باقیمانده

تمیزی و پاکیزگی: 3
خدمات و سرویس دهی: 3
موقعیت مکانی: 3
برخورد کارکنان: 3
ارزش خرید (قیمت): 3