شبستان

گیلان.رشت.چهاراه گلسار
هزینه برای هر شب اقامت

0 تومان


توضیحات هتل

هتل شبستان رشت یک هتل چهارستاره که در سال 1391 با 6 طبقه و 20 واحد اقامتی در منطقه چهار راه گلسار رشت تاسیس شد و در فاصله مناسبی از مراکز تجاری و فرهنگی و فرودگاه رشت دارد. همچنین مراکز درمانی و آزمایشگاهی همچون کلینیک کودکان گیل، داروخانه شبانه روزی، آزمایشگاه و مراکز خدمات درمانی واقع در خیابان نواب همگی در فاصله چند قدمی از هتل شبستان قرار دارند. پایانه مسافربری غرب گیلان نیز فاصله اندکی با هتل شبستان دارد. تجهیزات و امکانات این هتل بسیار شیک و لوکس بوده و از نظر معماری و دکوراسیون نیز کاملا حرفه ای و مدرن می باشد. اگر در امتداد خیابان سعدی به سمت مرکز شهر پیش روید به ساختمان شهرداری رشت با برج ساعتش و خیابان اعلم الهدی با سینما ها، مراکز تجاری ، کتابخانه ملی، پیاده رو های سنگ فرش شده و سازه ها و تندیس های منحصر به فردش خواهید رسید و می توانید در نیمکت هایی که برای استراحت عابران تعبیه شده نشسته و شور زندگی را در رگ های شهر زیبای رشت به تماشا بنشینید. پارکینگ اختصاصی در کوچه مجاور هتل قرار داشته و دغدغه پارک را برای مسافران مرتفع ساخته است. دسترسی به خیابان گلسار رشت که یکی از شیک ترین خیابان های شهر است برای میهمانان به راحتی امکان پذیر می باشد. رستوران هتل شبستان در طبقه انتهایی و با چشم اندازی زیبا از شهر رشت قرار داشته و با انواع غذاهای محلی، سنتی و فرنگی آماده پذیرایی از میهمانان می باشد.


قوانین و مقررات حضور در این هتل
قوانین ورود و خروج
مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت 14:00 اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت 12:00 اقامتگاه خود را تحویل دهند
قوانین خردسال
هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 0 سال رایگان محاسبه خواهد شد .
هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 0 سال نیم بها محاسبه خواهد شد .
قوانین کنسل کردن
قوانین کنسلی هتل ها بسته به شرایط و زمان لغو رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد. مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز خواهد گشت.

انتخاب اتاق

شما می‌توانید تاریخ ورود و خروج خود را با استفاده از تقویم زیر تعیین و سپس با مشخص کردن تعداد نفرات در صورت در دسترس بودن اقامتگاه در تاریخ انتخابی، درخواست رزرو دهید


امکانات هتل

موقعیت مکانی روی نقشه
فاصله تا اماکن مهم
ترمینال رشت
:
(7.5 کیلومتر) 9 دقیقه با ماشین
فرودگاه رشت
:
(6.4 کیلومتر) 9 دقیقه با ماشین
منطقه آزاد بندر انزلی
:
(28.6 کیلومتر) 29 دقیقه با ماشین
میدان شهردای رشت
:
(2 کیلومتر) 3 دقیقه با ماشین
عمارت کلاه فرنگی رشت
:
(4.6 کیلومتر) 7 دقیقه با ماشین
خانه موزه میرزا کوچک خان جنگلی‌‌
:
(2.1 کیلومتر) 4 دقیقه با ماشین

نظرات کاربران راجع به این هتل
ثبت نظر
500 کاراکتر باقیمانده

تمیزی و پاکیزگی: 3
خدمات و سرویس دهی: 3
موقعیت مکانی: 3
برخورد کارکنان: 3
ارزش خرید (قیمت): 3